BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS

CuraNatura – Liečivá rastlina Aloe Arborescens . Receptúra podľa PÁTRA ROMANA ZAGA

KĽÚČOVÉ VÝHODY
Podľa viacerých vedeckých správ je Aloe Vera Arborescens mimoriadne účinná
v nasledujúcich oblastiach: Detoxikácia a čistenie krvi, Zlepšenie buniek
Zdravie a pohoda, Imunita, Zdravie čriev, Pálenie záhy, Reflux,
Gastritída a iné ochorenia vyplývajúce z malformácie
Imunitný systém.
Aloe Vera Arborescens je okrem iných vlastností aj veľmi silný
antioxidant, ktorý prispieva k rovnováhe pH.

100% PRÍRODNÝ PRODUKT V BIO KVALITE BEZ KONZERVANTOV ALEBO ADITÍV

200% BOHATŠÍ V LIEČIVÝCH VLASTNOSTIACH AKO ALOE VERA (BARBADENSIS)

(ÚSTAV PALATINI, SALZANO, BENÁTKY, TALIANSKO)

VÍNIMOČNE BOHATÁ NA ALOE ARBORESCENS (63 %)

Pre tých, ktorí sa radi starajú o svoj imunitný systém
Imunitný systém je jedným z najdôležitejších „nástrojov“ v našom tele, pretože nás bráni pred všetkými druhmi hrozieb, konkrétne proti vírusom, škodlivým baktériám, hubám, parazitom a rakovinovým bunkám.
Keď užívate Aloe Arborescens, vaše telo dostane skutočnú dávku „bojovníkových“ výhod na boj proti hrozbám uvedeným vyššie!
Na tejto stránke sa dozviete o výhodách Aloe Arborescens a potom sa sami rozhodnite, či sa Aloe Arborescens týka vás alebo niekoho, koho poznáte!
Aloe Arborescens, ktoré používame, pochádza z našej vlastnej organickej plantáže a ťaží z dôležitého morského vánku Atlantického oceánu, 2 km od pláže Santa Cruz / Portugalsko, ktorej obrázky môžete vidieť na tejto webovej stránke.

Aloe Arborescens a Aloe Barbadensis (Aloe Vera)
Aloe Barbadensis, známa ako Aloe Vera, je možno rastlina s najväčším počtom produktov na trhu. V skutočnosti má táto rastlina mimoriadne vlastnosti, ale v porovnaní s Aloe Arborescens stráca na kvalite.
Aloe Arborescens predstavuje zložky, ktoré má Aloe Vera, ale vo vyšších koncentráciách, vďaka čomu je Aloe Arborescens rastlinou s vlastnosťami, ktoré je možné využiť v priemysle.
Niekoľko štúdií preukázalo účinnosť Aloe Arborescens pri liečbe rôznych ochorení, ako sú: kožné ochorenia, liečba prostaty, vnútorné a vonkajšie hojenie rán (pooperačná liečba), chronická bronchitída, rekonvalescencia po chemoterapii, liečba pečene (cirhóza pečene) a pri liečba diabetes mellitus 2. typu.
Potom, a keď urobíme analógiu s trhom produktov založených na rastline Aloe Vera v kozmetickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle, môžeme dospieť k záveru, že Aloe Arborescens má vlastnosti, ktoré sľubujú širokú škálu produktov, ale produkty, ktoré dodávajú rýchlejšie a efektívnejšie. výsledky s lepšími výsledkami v oblasti zdravia spotrebiteľov.


Súhrn správy, ktorú vydal
Doktorka Raquel Teixeira – Centrum pre biotechnológiu a jemnú chémiu, Škola biotechnológie Katolíckej univerzity v Portugalsku, Street Arquiteto Lobão Vital – 4202-401 OPorto, Portugalsko.
Aloe Arborescens – vedecké informácie

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA
Všetky informácie uvedené na tejto webovej stránke sa neodporúčajú ako metóda samodiagnostiky. Všetky problémy súvisiace s ich vlastným zdravím by mali konzultovať so zdravotníkom.