CURANATURA

Predstavujeme Vám sériu prírodných zubných kefiek CURANATURA. 
Na Slovenskom trhu ide o jedniečný produkt, v ktorom sme pre Vás dokonale skĺbili najlepšie zdravotné vlastnosti zubnej kefky spolu s ekologickou šetrnosou.

Kefky CURANATURA, ako jedny z mála kefiek na trhu, spĺňajú všetky štandardy stanovené Svetovým Sympóziom dentálnej hygieny pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku, sú vyrobené bez použitia zbytoèných plastov = bez ftalátov a BPA. Na odborné rady dentálnych hygienikov je kefka osadená mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k Vašim zubom aj ďasnám.

Zároveň je to tá najlepšia voľba pre životné prostredie. Zubné kefky CURANATURA sú 100% BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉ, balené sú v recyklovanom papieri, takže po výrobku nezostáva žiadny dlhodobý odpad. Pri dizajnovaní a výrobe vždy hľadíme na kvalitu, a preto je rúčka vyrobená z kvalitného prírodného materiálu – tepelne upravený bambus – pestovaný bez pesticídov zbieraný s ohľadom na dlhodobo udržateľnú produkciu. 

Prírodné zubné kefky CURANATURA sú osadené mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k Vašim zubom aj ďasnám. Podľa Sympózia orálnej hygieny sú použité jemné (0,15 mm soft – kefka HEALTH a CARBON) a extra jemné (0,13 mm extra soft – kefky BAMBOO a JUNIOR) vlákna, so zaoblenými koncami, zastrihnutýmé do rovna. Dĺžka štetinky je 11 mm (10 mm pri JUNIOR), uložené sú v 4 radoch.

Bambusové vatové tyčinky CURANATURA 

Vatové tyčinky Curanatura sú vyrobené z organicky pestovaneho bambusu a kvalitnej bavlny bez použitia akýchkoľvek chemických látok. Tento výrobok je šetrný k zdraviu a životnému prostrediu a spolu s obalom z recyklovaného papiera je kompostovateľný a úplne biologicky rozložiteľný. 

Veľkou výhodou bambusových vatových tyčiniek, oproti hociakému inému materiálu, je ich pevnosť a odolnosť, takže sa nemusíte báť, že sa Vám zlomia na polovicu ani pri väčšom bočnom tlaku a osobnú hygienu tak prevediete správne a dôkladne.

K dispozícii sú v jednoduchom 100, 200 kusovom a ekonomickom dizajnovom 500 kusovom balení.Medzizubné kefky Curanatura

Bambusové medzizubné kefky Curanatura sú určené na čistenie širokej škály medzizubných
priestorov v rozmedzí od 0,4 do 7 mm. Dostupné sú v troch veľkostných baleniach a zmiešanom MIX balení, ktoré obsahuje po dva kusy medzizubných kefiek Curanatura vo všetkých troch veľkostiach. Ultra jemné nylonové štetinky v hrúbke 0,064 mm poskytujú bezpečnú a šetrnú starostlivosť a účelovo tvarovaná celobambusová rúčka zabezpečuje príjemné a efektívne čistenie. Pre zdravú a prírodnú ústnu hygienu odporúčame aj tento typ zubnej kefky používať denne.

Bambusové stojančeky na kefky CURANATURA 

K zdravým prírodným zubným kefkám patria aj zdravé stojanèeky. Tieto celobambusové stojanèeky na zubné kefky sú navrhnuté ako prírodný funkèný a dizajnový doplnok, ktorý je v prvom rade zdravý a hodí sa do kažého prostredia. Sú vyrobené z èistého bambusu a balené sú v recyklovanom papieri. Väèší, rodinný stojanèek pohodlne postaèí pre 3-4 zubné kefky a menší je nadizajnovaný ako roztomilý držiaèik pre jednu zubnú kefku. 

Bambusové cestovné tubičky na kefky CURANATURA 

Prírodné uzatvárateľné bambusové puzdro je ideálne na ochranu vašej zubnej kefky počas cestovania. Puzdro je vyrobené z čistého, organicky pestovaného bambusu a teda je vmaximálne šetrné k životnému prostrediu aj k Vášmu zdraviu. Balený je v obalze recyklovaného papiera a teda spolu s obalom plne prírodne rozložiteľný. Tubičky prichádzajú v dvoch veľkostiach, dospelá s povzbudzujúcim mottom (aj v angličtine) a detská s krásnym zajkom.