Jack N’ Jill

Jack N´Jill je spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Priorita je ponúknuť najzdravšie možné portfólio ústnej a telovej hygiény. Použité sú najprírodnejšie materiály a bezpečnosť použitia je overená uznávanými certifikátmi pre použitie prakticky od narodenia dieťatka.

Zubné pastičky Jack N’ Jill predstavujú celosvetovo najzdravšie zubné pasty, vhodné na použitie už od 6 mesiacov veku detí. Prichádzajú v deviatich ovocných i neovocných príchutiach. Pričom príchoťou pasty je skutočné ovocie ovocie v certifikovanej organickej/BIO kvalite! Samozrejmosou sú výhradne prírodné ingrediencie, nehrozí žiadne riziko pri prehltnutí – naša detská zubná pasta je jedlá. Základ pasty tvorí ešte berzový cukor- xylitol a výťažok z nechtíka, pre vyčistenie zúbkov a ukľudnenie ďasienok.

Detské zubné a medzizubné kefky Jack N ‘ Jill ponúkajú ergonomickú rúčku prispôsobenú pre pohodlný detský úchop, vyrobenú zo stopercentného kukuričného škrobu (geneticky nemodifikovaného)! Extra mäkké, rovno zostrihnuté a zaoblené nylonové štetinky zabezpečujú dôkladné čistenie zúbkov aj ďasien.

Rúčka kefky je kompostovateľná – biologicky rozložiteľná už za 90 dní! Obal je vyrobený z recyklovaného papiera a 100% kukuričného škrobu (aj priesvitná časť!).

Zubná hygiena pre najmenších

So zubnou hygiénou treba začať ešte skôr, ako vyrastú prvé zúbky. Čistotu ďasienok po každom jedle zabezpečujú Vlhčené obrúsky, s nekľudom pri raste zúbkov nám pomôže Gél na prerezávajúce sa zúbky a zábavu pri čistení vieme zabezpečiť napríklad vhodnou Sónickou či Elektrickou zubnou kefkou Jack N’ Jill. Vhodné od najmenších detičiek.

Starostlivosť o telo

Zbožňujú vaše detičky bublinky, krásnu vôňu, penu na vláskoch a pri tom všetkom sa tešia aj na super zábavu?

My, zvieratká z Jack N ́ Jill, pochádzame z Austrálie a rozhodli sme sa, že krásy našej krajiny predstavíme aj vám. A tak sme vyrobili prírodný kúpeľňový rad Bathtime – penu do kúpeľa s bublifukom, sprchový gél so šampónom, sprchový gél Baby Wash pre najmenšie detičky a telové mlieko Baby Lotion. Na ich výrobu sme použili prírodné extrakty a organické oleje, pretože s ich použitím je naša pokožka dokonale čistá a vyživená.

A na dovolenku Jack N’ Jill pribaľujePrírodný opaľovací krém s ochranným faktorom SPF 30, ktorý je bezpečný pre deti. Samozrejme vhodný aj pre dospelých 😉