BIO FRZ® Aloe Arborescens

Na našom trhu výnimočný Biologický doplnok stravy FRZ® Aloe Arborescens je založený na funkčnej, dlhodobo overenej a široko propagovanej receptúre brazílskeho mnícha a výskumníka PÁTRA ROMANA ZAGA.

ALOE ARBORESCENS je mimoriadne účinná pri podpore zdravia a pohody. Vyniká pri detoxikácii a čistení krvi, zlepšení bunkových funkcií, zabezpečuje masívnu podporu imunitného systému, zlepšenie funkcie a zdravia čriev, bojuje proti páleniu záhy, refluxu, gastritíde a iným ochoreniam vyplývajúcim z porúch imunitného systému. Aloe Arborescens je aj veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k rovnováhe pH.

Neponúkame Vám žiadnu vitamínovú bombu naskladanú zo syntetických vitamínov v laboratóriu! BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS je 100% prírodný produkt v BIO kvalite bez konzervantov či aditív, vyrobený jednoduchým spracovaním základných surovín a niekoľkonásobne účinnejší v liečivých vlastnostiach ako Aloe Vera (Barbadensis).

Aloe Arborescens

Používame bio Aloe Arborescens z našej plantáže 2 km od pláže Santa Cruz / Torres Vedras v Portugalsku, ktorá rastie na pobreží a ťaží z účinkov dôležitého vánku z Atlantického oceánu.

Aloe Arborescens tvorí podľa pôvodnej vyskúšanej receptúry 63% z celkového objemu prípravku. Má niekoľko vlastností, vďaka ktorým je cenným pomocníkom pri udržiavaní a zlepšovaní zdravia, s dôrazom na pomoc pri detoxikácii a čistení krvi, zlepšenií bunkového zdravia, regulácii žalúdka, črevného a krvného cukru, zlepšení imunitného systému a celkovej pohody. Je antioxidant a vyrovnáva pH v tele.

Aloe Arborescens ako aktívna zložka je v medzinárodnej literatúre široko uvádzaná ako prirodzene liečivá v mnohých aspektoch zdravia.
Aloe Arborescens je uznávaná ako najbohatšia na účinné látky spomedzi viac ako 200 odrôd z čeľade rastlín Aloe identifikovaných na celom svete.

Aloe Arborescens je známa rastlina s najvyšším počtom dvojitých enzýmov v našom tele: obsahuje 73 z 95 hlavných enzýmov v ľudskom tele a má 20 z našich 22 aminokyselín.
Obsahuje okrem iného viac ako 200 živín:
1. Vitamíny: A, B1, B3, B6, B12, C, E, kyselina listová (z komplexu B)
2. Minerály: Selén, Fosforečnan vápenatý, Draslík, Železo, Sodík, Cholín; Horčík, mangán, chróm, zinok, bór.
3. Mono a polysacharidy: Acemannan, Glukóza, Celulóza, L-raminoza, Manóza, Aldopentóza, Lipáza, Allináza.
4. Esenciálne aminokyseliny: valín, leucín a izoleucín, fenylalanín a treonín, metionín a lyzín, tryptofán a histidín.
5. Sekundárne aminokyseliny: kyselina asparágová a kyselina glutámová, alanín a arginín, cystín a glycín, cystín a glycín, prolín a serín, tyrozín.
6. Najdôležitejšie enzýmy: Glutatiónreduktáza, Brandykináza, Kataláza, Kreatín, Fosfokináza, Proteolitiáza, Fosfotáza, Amyláza a Nukleotidáza.
7. Ďalšie známe látky: Mastné kyseliny, Lignín, Saponíny, Antrachinóny, Aloín, Izobarbaloín, Kyselina aloetická, Aloe Emodin, Kyselina škoricová.

BIO Med
Dôležitou zložkou FRZ® je organický med z kvetov vresu, objemovo asi 35%. Tento výnimočný energetický nápoj, nápomocný od nepamäti každému, kto sa zaujíma o prirodzenú výživu, má za úlohu transport účinných látok Aloe Arborescens do najskrytejších častí ľudského tela cez krvný obeh. Vďaka vysokému obsahu jednoduchého cukru je ľudským telom ľahko spracovaný a využitý.

Treťou zložkou FRZ® je organický figový destilát (0,78% obsah alkoholu), ktorý funguje ako vazodilatátor. Rozšírením krvných ciev umožňuje vlastnostiam Aloe Arborescens preniknúť do najmenších vlásočníc v ľudskom tele, aby tam prečistili krv, a to v pečeni, prostate, prsníkoch, žalúdku, pľúcach, obličkách, vaječníkoch, maternici, mozgu, hrdle, črevách a konečníku…

Príprava FRZ® za studena zabezpečuje zachovanie kvality a celistvosti použitých prírodných produktov.


Pre diabetikov máme v ponuke BIO FRZ® bez medu, kde kontrola glykémie je takmer 100 %.
Pre deti sa BIO FRZ® vyrába bez alkoholu.

Pre ľudí, ktorí sa radi starajú o svoj imunitný systém
Imunitný systém je jedným z najdôležitejších „nástrojov“ v našom tele, pretože nás bráni pred všetkými druhmi hrozieb, konkrétne proti vírusom, škodlivým baktériám, hubám, parazitom a rakovinovým bunkám.
Užívaním BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS dodávate vášmu telu skutočnú dávku obranných výhod na boj proti hrozbám uvedeným vyššie!
Na tejto stránke uvádzame výhody a vhodnosť použitia BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS, aby ste mohli sami rozhodnúť, či je tento výživový doplnok vhodný pre vás alebo niekoho, koho poznáte! Obzvlášť odporúčame navštíviť sekcu s recenziami, kde vďační klienti popisujú, akú pomoc od BIO FRZ® ALOE ARBORESCENS skutočne dostali!

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sa neodporúčajú ako metóda samodiagnostiky. Všetky problémy súvisiace s ľudským zdravím by mali  byť konzultované so zdravotníkom.